KRAFT ÇANTA
SERA PROMOSYON BEZ ÇANTA

Burgu Saplı Kağıt Poşet / Çanta Hakkında

Baskılı kağıt poşetler özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren firmaların kullandıkları baskı ürünlerdir. Özellikle kurumsal bir imaj oluşturmayı hedefleyen markalar logolarının üzerine basılı olduğu bu ürünleri alışveriş yapan müşterilerine vermek için kullanıyorlar. Plastik poşete kıyasla doğaya olan zararı çok daha düşük olan bu ürünler ile sosyal sorumluluk açısından da oldukça değerli olan kağıt çanta ürünü görünüm olarak çok şık bir izlenim sunar.

Kağıt çanta baskı ürünü, perakende sektöründe faaliyet gösteren neredeyse tüm kurumsal markalar tarafından kullanılıyor. Özellikle de plastik poşetlerin ücretli olma zorunluluğundan sonra kağıt poşetlere olan talep arttı. Müşterilerin mağaza içerisinde yaşadıkları deneyimi kötü etkilememek için firmalar plastik poşet kullanmak yerine kağıt / karton çanta kullanıyorlar.

Bu ürün üzerine sade bir logo basılarak kullanılabilmekle birlikte markanın kurumsal kimliğini yansıtan farklı tasarımlarla da kullanılabilir. Beyaz veya Esmer Kraft kağıt kullanılarak üretilen bu ürün için kağıt seçimini de yine logonuza ya da yükleyeceğiniz tasarımınıza göre karar verebilirsiniz. Farklı sap rengi seçenekleri de yine görsel olarak güzel bir sonuç elde etmek için işinizi fazlasıyla kolaylaştırıyor.